Kolumba Museum, Keulen (april 2017)
Het museum van het bisdom Keulen, zo’n 10 jaar geleden onder handen genomen door de architect Peter Zumthor. Vanaf het station een kwartiertje lopen, de Dom kunt u overslaan.
Museum-Karl-Marx-Haus, Trier (januari 2017)
Portret van Karl Marx (1818–1883) in de tuin van dit kleine (en enige) museum over het leven en werk van de filosoof en econoom.
Messner Mountain Museum, Firmian (juni 2016)
Klein en heel bijzonder bioscoopje op het terrein van één van de zes bergmusea van de Italiaanse alpinist Reinhold Messner. Het thema van dit museum is de ‘gedachtenwisseling’ tussen mens en berg.
Palazzo Te, Mantova (juli 2016)
Een bijzondere plek waar klassieke en moderne kunst samenkomt. Afgelopen zomer waren hier een indrukwekkende audio-installatie (The Ship) en een lichtprojectie (77 Million Paintings) van Brian Eno te zien.
Mooie verzameling voorzitter. Bijzonder, het bergmuseum…
Foto’s zelf gemaakt?
Dank u. Zeker, zelf bezocht en zelf gemaakt.